Uzdot jautājumu!

*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Ielogoties E-vidē!

Filiāles

Rīga, Pils laukums 4, LV-1050

Rīga, Grēcinieku iela 10, LV-1050

Liepāja, Graudu iela 40, LV-3401

Ventspils, Kuldīgas iela 1, LV-3601

Citās pilsētās: 295 288 55

 

Tālruņi:

Rīga: 295 288 55, 675 288 55

Liepāja: 277 288 55, 634 288 55

Ventspils: 277 288 55

 

E-pasts:

riga@skolacitadele.lv

liepaja@skolacitadele.lv

info@skolacitadele.lv

 • Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma Mazā biznesa organizēšana 160 a/k st.
  Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma Mazā biznesa organizēšana 160 a/k st.

  Valsts akreditēta un licencēta 160 a/k. stundu programma Mazā biznesa organizēšanā paredzēta tiem, kas vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību, iegūt vispusīgas zināšanas gan komercdarbībā, gan ar to saistītajās nozarēs. 

  Programmas laikā teorijas zināšanas apvienotas ar praktisku darbošanos. Programmas laikā iegūstama informācija par finanšu, laika plānošanu, risku izvērtēšanu, SVID analīzi, komercdarbības formām, to dibināšanu, grāmatvedības, nodokļu, lietvedības, saskarsmes, komandas vadības, tiesiskā regulējuma niansēm attiecībā uz komercdarbību. Programmas laikā pasniedzēju vadībā tiek izstrādāts individuāls biznesa plāns. Programmas beigās - gala noslēguma pārbaudījums - biznesa plāna prezentācija.

 • Valsts akreditēta kvalifikācija Mazumtirdzniecības komercdarbinieks 960 a/k stundas

  Valsts akreditēta un licencēta profesionālā kvalifikācija "Mazumtirdzniecības komercdarbinieks" dot iespējas apgūt teorētiskās un praktiskās prasmes, kuras veicina tiešo pienākumu veikšanu, t.i. pircēju apkalpošanas, preču iepirkšanas, uzglabāšanas un kvalitātes kontroles nodrošināšanas, vienkāršotas saimnieciskās darbības grāmatvedības uzskaites funkcijas. Programmas apguves rezultātā iegūta profesionālā kvalifikācija.

 • Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma Mazā biznesa organizēšana 320 a/k.st.

  Valsts licencēta un valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma

  320 stundas ar iekļautu praksi. Programmas laikā vispusīgi apgūtas zināšanas Mazā biznesa organizēšanā un ar to saistītajās nozarēs. Programma paredzēta tiem, kas vēlas uzsākt vai jau ir uzsākuši savu uzņēmējdarbību, bet vēlas to pilnveidot. Programmā detalizēti apskatīta tiesiskā regulējuma, nodokļu, grāmatvedības, saskarsmes, darba aizsardzības un darba tiesību, ekonomikas, operatīvās un stratēģiskās plānošanas loma un nozīme biznesa organizēšanā un plānošanā. Kursa laikā attīstītas plānošanas prasmes un praktiskas iemaņas finansu, laika, komandas vadības darba vadīšanā un plānošanā.

 • Uzņēmējdarbības uzsākšana

   

   

  Izglītības programmas apguves rezultātā iegūtas zināšanas komercdarbības uzsākšanā, izprastas galvenās komercdarbības formas, ekonomikas pamatprincipi, grāmatvedības, nodokļu, lietvedības, saskarsmes un tiesību galvenās nianses attiecībā uz komercdarbības uzsākšanu.

 • Uzņēmējdarbības vadīšana

  Izglītības programma apguves rezultātā iegūtas zināšanas uzņēmējdarbības vadības norisēs, to organizēšanā un plānošanā. Iegūtas prasmes personālvadībā.

 • Menedžments - teorija un prakse

  Izglītības programmas laikā iespējams iegūt zināšanas un prasmes personālvadībā, prezentēšanas prasmēs, attīstīt personāla vadīšanas prasmes. Apskatītas un analizētas pieejas darbinieku motivēšanā. Programmas laikā praktiski apgūtas un praktizētas situācijas saskarsmes, līderības, cilvēkresursu vadības jomā.