Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Graudu iela 40-1, Liepāja, LV-3401; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu dalību izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

Filiāles

Rīga, Meistaru iela 10, LV-1050

Rīga, Grēcinieku iela 10, LV-1050

Liepāja, Graudu iela 40, LV-3401

Citās pilsētās: 295 288 55

 

Tālruņi:

Rīga: 295 288 55, 675 288 55

Liepāja: 277 288 55, 634 288 55

Citur: 295 288 55

 

E-pasts:

riga@skolacitadele.lv

liepaja@skolacitadele.lv

info@skolacitadele.lv

 • Digitālās prasmes vidējam zināšanu līmenim

  Izglītības procesa rezultātā papildināt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas informācijas apstrādē, komunikācijā un sadarbībā, ierīču aizsardzībā, drošībā, tehnisku problēmu risināšanā, papildināt zināšanas tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanā, kā arī digitālā satura veidošanā darba vajadzībām.

 • Digitālās prasmes pamatlīmenim (ar priekšzināšanām)

  Izglītības procesa rezultātā papildināt iegūtās pamatzināšanas ar digitālajām tehnoloģijām informācijas apstrādē, komunikācijā un sadarbībā, digitālā satura veidošanā, ierīču aizsardzībā, drošībā, tehnisku problēmu risināšanā, tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanā darba vajadzībām.

 • Digitālās prasmes pamatlīmenim

  Izglītības procesa rezultātā iegūt teorētiskās pamatzināšanas un praktiskās pamatiemaņas digitālās darba vides sagatavošanā, informācijas apstrādē, komunikācijā un sadarbībā, digitālā satura veidošanā, ierīču aizsardzībā, drošībā, tehnisku problēmu risināšanā, gūt priekšstatu tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanā darba vajadzībām.

 • Darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice

  Darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice paredzēta esošo zināšanu aktualizēšanai un papildināšanai darba, ikdienas vajadzībām.

  Izglītības procesa rezultātā dot iespējas apgūt padziļinātas praktiskās datorzināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai būtu iespējams veikt datorizētu informācijas apstrādi darba vietā un personiskajām vajadzībām - darbā ar tekstapstrādes, izklājlapu, prezentāciju lietotni, interneta un attālinātas vides izmantošanu.

 • Tīmekļa vietnes izstrāde

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas pamatzināšanas un iegūt praktiskās iemaņas tīmekļa vietnes izstrādē ar HTML, CSS, Javascript programmēšanas valodām, tīmekļa vietnes pielāgošanā, pārvaldībā un optimizēšanā.

 • Informācijas un datu pratība, drošība un sadarbība (ar priekšzināšanām)

  Izglītības procesa rezultātā pilnveidot teorētiskas zināšanas un praktiskās iemaņas digitālo prasmju izmantošanai informācijas apstrādei, satura veidošanai un rediģēšanai, sadarbībai ar citiem lietotājiem, drošības aspektos, tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanai komercsabiedrībās, valsts un pašvaldības iestāžu darbā.

 • Informācijas un datu pratība, drošība un sadarbība

  Izglītības procesa rezultātā iegūt teorētiskas pamatzināšanas un praktiskās iemaņas digitālo prasmju izmantošanai informācijas apstrādei, satura veidošanai un rediģēšanai, sadarbībai ar citiem lietotājiem, drošības aspektos, tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanai komercsabiedrībās, valsts un pašvaldības iestāžu darbā.

 • Efektīvs darbs ar Microsoft Excel, datu analīze un vizualizācija (ar priekšzināšanām)

  Sniegt teorētiskās pamatzināšanas un praktiskās iemaņas datu izmantošanā, datu iegūšanā, analīzē un vizualizācijā, izmantojot MS Excel.

 • IT datu drošība un personas datu aizsardzība (ar priekšzināšanām)

  Sniegt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas datu aizsardzības un drošības tiesiskā nodrošināšanā, normatīvo aktu piemērošanā, drošības risku novērtēšanā un apdraudējuma novēršanā.

 • Datorgrafika

  Izglītības procesa rezultātā attīstīt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas datoru lietošanā ar datorgrafikas projektu izstrādi, izmantojot grafisko lietotņu palīdzību, attīstot datoru lietošanas prasmes dizaina jomā, tādējādi pilnveidojot arī mākslinieciskās un kompozīcijas prasmes.

} }