Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Meistaru iela 10-401, Rīga, LV-1050; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu pieteikumu izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

Filiāles

Rīga, Meistaru iela 10, LV-1050

Liepāja, Graudu iela 40, LV-3401

Citās pilsētās: 295 288 55

 

Tālruņi:

Informācijai: 295 288 55

Mācību laikā: 277 288 55

 

E-pasts:

riga /eta/ skolacitadele.lv

liepaja /eta/ skolacitadele.lv

citur Latvijā: riga /eta/ skolacitadele.lv

 • Tīmekļa vietņu izstrāde un tiešsaistes platformas "Mozello","Wordpress","Wix" un citas

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas pamatzināšanas un iegūt praktiskās iemaņas tīmekļa vietņu izstrādē ar programmēšanas valodām un tiešsaistes platformās.

 • Vizuālo materiālu veidošana tiešsaistē ar "Canva" un citiem rīkiem

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas pamatzināšanas un iegūt praktiskās iemaņas vizuālo materiālu veidošanā, izmantojot tiešsaistes rīkus.

 • Digitālie rīki prezentāciju sagatavošanai ar “PowerPoint”, “Canva”, “Visme”, “Prezi” un citiem rīkiem

  Izglītības procesa rezultātā sniegt zināšanas un prasmes dažādu interaktīvu prezentācijas rīku izmantošanā un metožu pielietošanā, lai sekmētu informācijas nodošanu, efektīvu mērķu sasniegšanu un satura atklāšanu.

 • Digitālās prasmes vidējam zināšanu līmenim

  Izglītības procesa rezultātā papildināt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas informācijas apstrādē, komunikācijā un sadarbībā, ierīču aizsardzībā, drošībā, tehnisku problēmu risināšanā, papildināt zināšanas tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanā, kā arī digitālā satura veidošanā darba vajadzībām.

 • Digitālās prasmes pamatlīmenim (ar priekšzināšanām)

  Izglītības procesa rezultātā papildināt iegūtās pamatzināšanas ar digitālajām tehnoloģijām informācijas apstrādē, komunikācijā un sadarbībā, digitālā satura veidošanā, ierīču aizsardzībā, drošībā, tehnisku problēmu risināšanā, tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanā darba vajadzībām.

 • Digitālās prasmes pamatlīmenim

  Izglītības procesa rezultātā iegūt teorētiskās pamatzināšanas un praktiskās pamatiemaņas digitālās darba vides sagatavošanā, informācijas apstrādē, komunikācijā un sadarbībā, digitālā satura veidošanā, ierīču aizsardzībā, drošībā, tehnisku problēmu risināšanā, gūt priekšstatu tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanā darba vajadzībām.

 • Darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice

  Darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice paredzēta esošo zināšanu aktualizēšanai un papildināšanai darba, ikdienas vajadzībām.

  Izglītības procesa rezultātā dot iespējas apgūt padziļinātas praktiskās datorzināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai būtu iespējams veikt datorizētu informācijas apstrādi darba vietā un personiskajām vajadzībām - darbā ar tekstapstrādes, izklājlapu, prezentāciju lietotni, interneta un attālinātas vides izmantošanu.

 • Tīmekļa vietnes izstrāde

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas pamatzināšanas un iegūt praktiskās iemaņas tīmekļa vietnes izstrādē ar HTML, CSS, Javascript programmēšanas valodām, tīmekļa vietnes pielāgošanā, pārvaldībā un optimizēšanā.

 • Informācijas un datu pratība, drošība un sadarbība (ar priekšzināšanām)

  Izglītības procesa rezultātā pilnveidot teorētiskas zināšanas un praktiskās iemaņas digitālo prasmju izmantošanai informācijas apstrādei, satura veidošanai un rediģēšanai, sadarbībai ar citiem lietotājiem, drošības aspektos, tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanai komercsabiedrībās, valsts un pašvaldības iestāžu darbā.

 • Informācijas un datu pratība, drošība un sadarbība

  Izglītības procesa rezultātā iegūt teorētiskas pamatzināšanas un praktiskās iemaņas digitālo prasmju izmantošanai informācijas apstrādei, satura veidošanai un rediģēšanai, sadarbībai ar citiem lietotājiem, drošības aspektos, tekstapstrādes, izklājlapu un prezentācijas lietotņu pielietošanai komercsabiedrībās, valsts un pašvaldības iestāžu darbā.

} }